Wymarzony pokój

Cześć kochani! Wybaczcie moją nieobecność, ale to z powodu braku dostępu do internetu! Dzisiaj przychodzę do Was z postem w którym pokażę o jakim pokoju marzę :) W części już taki jest, ale właśnie od grudnia zacznę w nim remonty, które sprawią że będzie całkowicie, taki jakim chcę żeby był. Zacznę w grudniu, a skończę dopiero latem, bo to właśnie wtedy mam zamiar przemalować go na biało, bo póki co jest delikatnie błękitny.

Zapewne nie będę oryginalna, podobają mi się białe, różowe, pastelowe pokoje, są takie delikatne, dziewczęce. Mają w sobie to coś! Nawet jeśli są małe, są takie urocze! Pokój musi być w stylu skandynawskim lub angielskim. Motywy kwiatów, to jest to!
Bardzo podobają mi się wielkie białe łóżka, lub rozkładane białe kanapy, mam także słabość do łóżek z takimi metalowymi zdobieniami. Nad nimi koniecznie jakieś lampki, bądź też zdjęcia, masa zdjęć! Obok biała szafka z lampką, świeczką i budzikiem. Na łóżku masa poduszek!
Teraz mam ogromny dylemat. Chcę kupić jedną z dwóch klasycznych toaletek z ikei, ale ciągle się waham którą wybrać, ale kiedy już się na nią zdecyduje to będzie przy niej białe przezroczyste krzesło, z owczą skórą, cudo!
Najbardziej podobają mi się stojaki na ubrania, wygląda to ślicznie jeśli ktoś jeszcze ma ładne ubrania, które można na nich powiesić :)Za to ja najprawdopodobniej na wiosnę doczekam się mojej olbrzymiej szafy! Koniecznie białe wielkie lustro! I tysiące dodatków w postaci poduszek, wielkiego dywanu, kwiatów, zdjęć, światełek! Zapewne ktoś zaraz zarzuci mi że podobają mi się pokoje w stylu, w którym wiele dziewczyn je ma, ale nic na to nie poradzę :)

Właśnie tak wyglądałby mój wymarzony pokój :)
A jaki jest Wasz wymarzony pokój? :)

2 komentarze:

  1. Ojej pokój wygląda pięknie! Ja również uwielbiam, gdy w pokoju dominuje kolor biały:) Bardzo wtedy bardzo jasno. Pozdrawiam i zapraszam do siebie!

    OdpowiedzUsuń