O mnie


No więc w końcu zabrałam się tutaj do napisania czegoś, mam nadzieję że dzięki temu choć trochę lepiej mnie poznacie. Chyba jak każdy nie umiem pisać zbytnio o osobie, ale coś tutaj naskrobie :)
Mam na imię Iga, czego można dowiedzieć się z adresu mojego bloga. Mam 17 lat. Mieszkam w małej miejscowości, oddalonej od Częstochowy ok. 60km. Uczęszczam do I klasy LO o profilu polski-historia, czyli profil humanistyczny. Nie jestem z niego zbytnio zadowolona, ponieważ chciałam iść do klasy artystycznej której niestety mi nie utworzono, a bardzo chciałam iść do tego liceum. W sumie nie ma co żałować, poznałam tam trzy świetne dziewczyny z którymi trzymam i wiem że mogę na nie liczyć w ciężkich chwilach bo zawsze mi pomogą. 

Trochę ze mnie artystka, nie powiem że nie. Gram na saksofonie tenorowym w orkiestrze. W przyszłości chciałabym być aktorką, bardzo, bardzo! I będę robiła wszystko aby mi się to udało! Od zawsze lubiłam robótki ręczne i różnego rodzaju DIY, więc tego na moim blogu na pewno nie zabraknie! Przez pewien czas robiłam biżuterię z koralików, modeliny.

Czasami mam ADHD, ogólnie jestem bardzo nadpobudliwą osobą i zawsze mnie wszędzie pełno. Ciągle muszę coś robić! Nigdy nie usiedzę spokojnie na miejscu. Codziennie dojeżdżam do szkoły ponad 40km (w jedną stronę) i powiem Wam, że dla mnie to męka, nie dlatego że tak daleko, ale dlatego że ciągle muszę siedzieć w jednym miejscu! Muszę mieć coś w ręce, ciągle coś skubie, gniotę.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz